monety

Ferie zimowe 2016


Galeria zdjęć
monety

Sprawozdanie z wyników zbiórki publicznej


Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Szkoły w Iwli „Perfectus” informuje, że na podstawie zezwolenia nr SO. 5311.12.2013 Burmistrza Gminy Dukla z dnia 17 grudnia 2013r. została przeprowadzona zbiórka publiczna, która odbywała się od 18 grudnia 2013 r. do 17 grudnia 2014 r. na terenie gminy Dukla.

Czytaj więcej
Logo

Stowarzyszenie „Perfectus” ma status OPP – przekaż nam 1% swojego podatku

Od 2004 r. istnieje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dzięki temu każdy z nas może zdecydować o przeznaczeniu 1% swojego podatku na pożyteczny, ważny społecznie cel.
Nasze Stowarzyszenie w 2012 r. zostało wpisane na listę organizacji pożytku publicznego opublikowaną przez Ministerstwo Finansów, uzyskując w ten sposób uprawnienia do otrzymywania 1% podatku.
Prosimy o przekazywanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Rozwoju Szkoły w Iwli „Perfectus”. Otrzymane od darczyńców środki zostaną przeznaczone na prowadzenie Gimnazjum w Iwli, działalność charytatywną, sportową i turystyczną na rzecz dzieci i młodzieży.

Zobacz, co zrobić, aby przekazać nam 1% podatku

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie każdemu, kto zechce pomóc naszemu Stowarzyszeniu w realizacji przedsięwzięć na rzecz dzieci i młodzieży.

święta

1774,74 zł z bożonarodzeniowych akcji

Dla Stowarzyszenia Rozwoju Szkoły w Iwli „Perfectus” minione Boże Narodzenie obfitowało w świąteczne akcje. Wszystkie one miały na celu powiększenie puli pieniędzy zbieranych głównie na niecodzienną wycieczkę, na którą chcielibyśmy wysłać dzieci uczące się w naszej szkole. Z przygotowanych przez nas kartek, stroików świątecznych, drobiazgów i smakołyków udało się pozyskać 1774,74 zł.
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze przedsięwzięcia społeczne, serdecznie dziękujemy.
Jednocześnie zachęcamy Iwlan do włączenia się w działalność Stowarzyszenia. Z radością powitamy w nim Rodziców, dawnych uczniów szkoły i każdego innego mieszkańca naszej wsi, któremu nie jest obojętna szeroko rozumiana edukacja w naszej miejscowości.

Wyniki ankiety dla młodzieży gimnazjalnej w Iwli
Temat: Moje zainteresowania i aspiracje a moja miejscowość.


Czytaj więcej ...
Logo

Sprawozdanie z wyników zbiórki publicznej


Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Szkoły w Iwli „Perfectus” informuje, że na podstawie zezwolenia Burmistrza Gminy Dukla została przeprowadzona zbiórka publiczna, która odbyła się w okresie od 1 sierpnia 2012 r. do 1 sierpnia 2013 r. na terenie miejscowości Dukla i Iwla.
Łączny dochód ze zbiórki publicznej wynosi 4170,61 zł.
Zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na cele statutowe Stowarzyszenia Rozwoju Szkoły w Iwli ‘Perfectus, w szczególności na:

  • zorganizowanie wycieczek dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Iwli.
  • zakup wyposażenia do sal lekcyjnych (rolet).

Środki zebrane podczas zbiórki publicznej zostały zdeponowane na koncie bankowym Stowarzyszenia Rozwoju Szkoły w Iwli „Perfectus”.