Laureaci konkursów

2014/2015

Marta Bożętka – I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych, IV miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, XV miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych

Tomasz Frączek – II miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Marta Bożętka – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym (stroik bożonarodzeniowy)

Drużyna w składzie: Tomasz Frączek, Damian Krówka, Szymon Pitak, Karolina Sanicka - I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych, III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych

Natalia Woźniak – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej, nominacja do konkursu powiatowego

Aleksandra Dragan – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej, nominacja do konkursu powiatowego

Drużyna w składzie: Damian Krówka, Grzegorz Moskal, Tomasz Szwast, Damian Torbik, Szymon Pitak, Kamil Sysak, Maciej Szwast, Norbert Urbański, Tomasz Frączek - I miejsce w Gminnym Turnieju w Piłce Siatkowej

Drużyna w składzie : Karolina Sanicka, Aleksandra Mamczarz, Katarzyna Gumienna, Natalia Woźniak, Aleksandra Gydziak, Marta Bożętka, Diana Nowak - II miejsce w Gminnym Turnieju w Piłce Siatkowej

Natalia Woźniak – II miejsce w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Aleksandra Sanicka – III miejsce w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Waldemar Czupiński – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Drużyna w składzie: Aleksandra Mamczarz, Katarzyna Gumienna, Aleksandra Gydziak, Diana Nowak, Julia Gydziak – III miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt

Marta Bożętka - II miejsce Gminnym Konkursie Wielkanocnym na najpiękniejszą pisankę, kraszankę, malowankę, stroik oraz palmę wielkanocną (kategoria: Stroik Wielkanocny)

Waldemar Czupiński – III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym „BankoMat”

Diana Nowak – wyróżnienie w Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym „BankoMat”

Drużyna w składzie: Marta Bożętka, Diana Nowak, Tomasz Czupiński, Katarzyna Gumienna - III miejsce w Gminnej Lidze Tenisa Stołowego

Grzegorz Moskal – I miejsce w Gminnym Konkursie Strzeleckim

Drużyna w składzie: Diana Nowak, Katarzyna Gumienna, Natalia Woźniak – III miejsce w IX Gminnym Konkursie Ekologicznym Szkół Gimnazjalnych

Katarzyna Gumienna – III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym Szkół Gimnazjalnych

Waldemar Czupiński – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym „Zioła z podkarpackich lasów”

Karolina Sanicka – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym „Zioła z podkarpackich lasów”

2013/2014

Marta Bożętka – I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Marta Bożętka – II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Aleksandra Gydziak – IV miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Izabela Pitak – IV miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Szymon Pitak - III miejsce w Turnieju Szachowym (Gminna Liga Szachowa)

Marta Bożętka – XIV miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych

Waldemar Czupiński – I miejsce w Szkolnym Konkursie Geograficzno – Językowym

Diana Nowak – II miejsce w Szkolnym Konkursie Geograficzno – Językowym

Hubert Szwast – III miejsce w Szkolnym Konkursie Geograficzno – Językowym

Drużyna w składzie: Damian Krówka, Szymon Pitak, Patryk Bek, Katarzyna Gumienna i Karolina Sanicka
– II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych

Natalia Woźniak – nominacja do Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej

Damian Krówka – IV miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Niepodległości Jedlicze 2013

Damian Krówka – I miejsce w Gminnej Lidze Szachowej

Damian Krówka – I miejsce w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym

Szymon Pitak – III miejsce w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym

Natalia Woźniak – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, nominacja do Powiatowego Konkursu Kolęd

Damian Krówka – II miejsce w IX Otwartym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Rogów 2014

Damian Torbik – IV miejsce w IX Otwartym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Rogów 2014

Waldemar Czupiński – II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym BankoMat

Damian Krówka – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Szachowej (turniej indywidualny)

Patryk Bek – II w Powiatowej Gimnazjadzie Szachowej (turniej indywidualny)

Natalia Woźniak –wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki Walentynkowej

Waldemar Czupiński – I miejsce w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Barbara Kwasek – II miejsce w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Paulina Bilska – II miejsce w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Marta Bożętka – III miejsce w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Karolina Czupińska – III miejsce w w Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Natalia Woźniak – Nagroda Główna w Gminnym Konkursie Piosenki Znanej i Lubianej, nominacja do Konkursu Powiatowego

Natalia Woźniak – III miejsce w Konkursie Piosenki Religijnej

Damian Krówka – I miejsce w IV Gminnej Lidze Szachowej o Puchar Burmistrza Dukli

Waldemar Czupiński – I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Origami „Wędrówki po Krainie Origami”

Waldemar Czupiński – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym „Grzyby z podkarpackich lasów”

Natalia Woźniak – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym „Grzyby z podkarpackich lasów”

Waldemar Czupiński – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sfotografuj wolność”

Katarzyna Gumienna – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sfotografuj wolność”

Natalia Woźniak – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sfotografuj wolność”

Agnieszka Wróbel – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sfotografuj wolność”

2012/2013

Marta Bożętka – I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych, II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Aleksandra Dragan– III miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Marta Bożętka– VI miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych

Kamil Szwast– II miejsce w V Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Niepodległości Jedlicze 2012

Konrad Torbik – III miejsce w V Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Niepodległości Jedlicze 2012

Arleta Urbańska– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Drużyna w składzie: Arleta Urbańska, Kamil Szwast, Konrad Torbik i Marcin Szymański – I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Szachach Drużynowych, II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Szachach Drużynowych, IX miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej

Kamil Szwast– I miejsce w II Gminnej Lidze Szachowej o Puchar Burmistrza Dukli

Konrad Torbik– II miejsce w II Gminnej Lidze Szachowej o Puchar Burmistrza Dukli

Kamil Szwast– II miejsce w Gminnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym

Konrad Torbik– III miejsce w Gminnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym

Kamil Szwast – I miejsce w II Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Beskidu Niskiego

Diana Nowak – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym SEZAM dla klas I gimnazjum

Diana Nowak – III miejsce w II Gminnym Konkursie na Obcojęzyczną Kartkę Walentynkową

Marta Bożętka – wyróżnienie w II Gminnym Konkursie na Obcojęzyczną Kartkę Walentynkową

Diana Nowak – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „BankoMat”

Marta Bożętka i Diana Nowak – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Nakręceni na języki”

Marta Bożętka – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym „Owady żyjące w podkarpackich lasach”

2011/2012

Ilona Woźniak – III miejsce w Biegu na Pożegnanie Lata w Krościenku Wyżnym

Adriana Bożętka - V miejsce w Biegu na Pożegnanie Lata w Krościenku Wyżnym

Ilona Woźniak - II miejsce w XII Dukielskim Biegu na Górę Cergową

Ireneusz Krówka-I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dla II –III gimnazjum,

II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, XVI miejsce na szczeblu wojewódzkim

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Ilona Woźniak -I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dla II –III gimnazjum

Adriana Bożętka – III w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dla II –III gimnazjum

Janusz Rykała - – I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dla I gimnazjum

Drużyna w składzie: Aleksandra Bożętka, Magdalena Bożętka, Wioletta Fydryk, Sylwia Tabaka,

Izabela Szwast, Aleksandra Janas, Ilona Woźniak, Barbara Kwasek, Arleta Urbańska,

Kamila Czarnawska- – I miejsce w I etapie eliminacji i II miejsce w II etapie eliminacji w Turnieju Coca-Cola Cup

Aleksandra Janas- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim o Bł. Janie Pawle II

Kamil Szwast- II miejsce w III edycji Gminnej Ligi Szachowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla

Ireneusz Krówka-III miejsce w III edycji Gminnej Ligi Szachowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla

Arleta Urbańska– laureatka Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej, III miejsce w Powiatowym Konkursie

Piosenki Patriotycznej

Ireneusz Krówka, Kamil Szwast, Arleta Urbańska, Damian Torbik - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie

w Szachach Drużynowych , III miejsce w Gimnazjadzie Szachowej na szczeblu rejonowym

Kamil Szwast– I miejsce w Gminnej Lidze Szachowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla

Ireneusz Krówka – III miejsce w Gminnej Lidze Szachowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla

Konrad Torbik – IV miejsce w Gminnej Lidze Szachowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla

Drużyna w składzie: Ireneusz Krówka, Marcin Szymański, Kamil Szwast, Tobiasz Szwast, Marcin Mamczarz, Konrad Torbik, Krystian Kwasek, Jakub Skoczeń - I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Chłopców (eliminacje Szkolnego Związku Sportowego), VII miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej

Drużyna w składzie: Izabela Szwast, Aleksandra Janas, Aleksandra Bożętka, Magdalena Bożętka, Adriana Bożętka, Ilona Woźniak, Wioletta Fydryk, Sylwia Tabaka – I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Dziewcząt, IV miejsce na szczeblu powiatowym

Kamila Czarnawska – I miejsce w Gminnym Konkursie „ Obcojęzyczna Kartka Walentynkowa”

Aleksandra Janas – wyróżnienie w Gminnym Konkursie „ Obcojęzyczna Kartka Walentynkowa”

Arleta Urbańska wyróżnienie w Gminnym Konkursie „ Obcojęzyczna Kartka Walentynkowa”

Karolina Czupińska - I miejsce w Szkolnym Konkursie „Obcojęzyczny Projekt Wielkanocny

Arleta Urbańska – II miejsce w Szkolnym Konkursie „Obcojęzyczny Projekt Wielkanocny”

Ireneusz Krówka – III miejsce w Szkolnym Konkursie „Obcojęzyczny Projekt Wielkanocny”

Adriana Bożętka – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym BankoMat

Sylwia Tabaka – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym BankoMat

Adriana Bożętka – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym
„Rośliny chronione z podkarpackich lasów”

Ilona Woźniak – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym
„Rośliny chronione z podkarpackich lasów”

Aleksandra Janas – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym
„Rośliny chronione z podkarpackich lasów”

Izabela Szwast - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ortograficznym
„Rośliny chronione z podkarpackich lasów”

Karolina Czupińska, Hubert Szwast – I miejsce w Obcojęzycznym Konkursie Przysłów w Języku Angielskim i Języku Niemieckim

Izabela Szwast – II miejsce w Obcojęzycznym Konkursie Przysłów w Języku Angielskim i Języku Niemieckim

Aleksandra Janas – III miejsce w Obcojęzycznym Konkursie Przysłów w Języku Angielskim i Języku Niemieckim